Hakkımızda

Manulaş Manisa Ulaşım Hizmetleri Makine Sanayi ve Ticaret A.Ş bir kamu iştiraki olup, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin %100 sermayesi ile 17.06.2014 tarihinde kurulmuş olup, kuruluş amacı ulaşım toplu taşıma ve oto garaj işletmeciliği ve ticaret hizmetleri olarak tasdik edilmiştir. 
Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz ERGÜN’ün başkanlığında ve bakanlık temsilcisi Halil İbrahim GÜNAYDIN gözetiminde 25.11.2014 tarihindeki ilk genel kurulu toplanarak, kuruluş kararlarını almışlardır. 
Bu kararlar 11.12.2014 tarih ve 8713 sayılı ticaret sicil gazetesinde yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.Tescil tarihi 05.12.2014 olarak ilan edilmiştir.

Şirketimiz yönetiminde, Sn. Aytaç YALÇINKAYA Yönetim Kurulu Başkanlığı’na, Sn. Ali Öztozlu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığına, Azmi Açıkdil, Kadir Çitci ve Mustafa Karakaş ise Yönetim kurulu üyeliklerine atanmıştır. 

Şirket Ofisi olarak belirlenen adres; Ahmet Bedevi Mahallesi 581 Sokak No:1/1 Şehzadeler /MANİSA 

     

_________________________________________________________________________________________________________________________                                      

                                   Yönetim Kurulu Üyeleri

Yönetim Kurulu Başkanı                                 Aytaç YALÇINKAYA

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı             Ali ÖZTOZLU

Yönetim Kurulu Üyesi                                      Azmi AÇIKDİL

Yönetim Kurulu Üyesi                                      Halit OKAR

Yönetim Kurulu Üyesi                                      Mustafa KARAKAŞ

 ________________________________________________________________________________________________________________________